شرایط و ضوابط استفاده

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت mehrgolf را دارند، باید مفاد این توافقنامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است .

ماده 1 -افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال میشود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند .

تبصره 1- تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند .

تبصره 2- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست .

تبصره 3- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، میتواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند .

تبصره 4- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

تبصره 5- عضویت در سایت رایگان است .

تبصره 6- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و سایت هیچگونه مسئولیتی نسبت به مغایرتهای احتمالی ندارد .

ماده 2 – کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفنها، سخت افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه های مرتبط به آن است و سایت مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمیباشد .

ماده 3 – افراد بالای 11 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت دارند .

تبصره 1- عضویت برای افراد بین 15 تا 11 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان پذیر و معتبر است. افراد زیر 15 سال، حق عضویت ندارند .

تبصره 2- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده وسایت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد .

ماده 4 – کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد .

ماده 5 – فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است : الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت ب- پرداخت مبلغ تعیینی(یا اعمال تخفیف) به صورت آنلاین به حساب سایت (انعقاد قرارداد) ج- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه کننده کالا و خدمت به طور مستقیم

تبصره 1- ارسال رسید کالا و خدمات بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد.

تبصره 2- با ارسال رسید کالا و خدمات، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده به صورت حضوری (و یا در حالت خاص به صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه های مربوطه به طور کلی بر عهده سایت نیست .

تبصره 3- چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، mehrgolf مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده کالا و یا خدمات است .

ماده 5 – سایت اطلاعات زیر را به منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار میدهد : الف- مشخصات فنی و ویژگیهای کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون . ب- تعیین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است .

ماده 6 – رسیدهای کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال میشود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، سایت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد .

تبصره 1- نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سایت ارائه داده است. بنابراین سایت در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت .

ماده 8 – اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمیشود. همچنین سایت مسئولیتی در قبال خرابیها و یا عدم سرویس دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

ماده 9 – به منظور تعمیرات دوره ای این سایت به طور موقت غیرقابل دسترس میشود و کاربران حق اعتراض ندارند .

کریمی سایت ارایشی, [05.09.21 18:20]
تبصره 1 – سایت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیتهای سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت های مربوطه را به طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد .

ماده 10 – تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط سایت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام کننده آن برخورد میشود .

ماده 11 – چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .

ماده 12 – سایت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری میکند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .

ماده 13 – کاربر نباید در سایت ( تالار گفتوگو و یا هر قسمت دیگر)اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانهای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. .